Ohlédnutí za soutěží Rozpočti si to! pro I. stupeň ZŠ

24.06.2016 12:11

Dne 17. 6. 2016 se uskutečnilo finále soutěže, Rozpočti si to pro první stupeň základních škol, v budově školy v Kollárově ulici, které bychom tímto chtěli poděkovat za poskytnuté prostory. Celé finále se neslo v duchu: popiš svojí fiktivní osobu, se kterou si celou dobu pracoval, a na základě toho všeho, nám předveď nějakou masku, ve které budeš prezentovat. Do finále se dostalo deset týmů z různých koutů republiky a musím konstatovat, že až do poslední chvíle nebylo jasné, kdo se postaví na stupeň vítězů.

Celá soutěž byla opravdu zábavná jak pro nás porotu, tak i pro všechny týmy. Finále jsme tedy zahájili diskotékou s písněmi na přání, kdy se nám postupně všechny týmy předvedly ve svých maskách. Po představení všech týmů a po krátké pauze na přípravu druhého kola, měly týmy soutěžících připravené opravdu někdy dost kreativní vystoupení s představením jejich školy, jejich masek a jejich fiktivní osoby, která je celou soutěží provázela. Nakonec se hodnotilo i to, co soutěž našim malým účastníkům dala.

Po celou dobu finále vedl tým Einsteini, kteří měli doposud největší počet chechtáků za splněné úkoly. Ovšem finále nám svými body zamíchalo, a to doslova. Porota to neměla vůbec jednoduché (ve složení Kateřina Lichtenberková, Vladimír Čech a Monika Dudková), protože hodnotili, jak výstupy mluvené, kreativnost týmů, celkový dojem, masky, tak i provázanost masek s celkovou prezentací. Nakonec se nám body sečetly a my se dozvěděli opravdu nečekanou novinku. Už po třetí za sebou totiž vyhrál tým Povrlští Počtáři.

Tímto bychom chtěli všem ještě jednou moc poděkovat za jejich účast a těšíme se, že se s vámi potkáme v dalších našich soutěžích, které pro Vás chystáme.

A ještě jednou moc děkujeme všem partnerům soutěže za podporu: Mercedes-Benz, Karlínská odborná akademie, Grévin Praha, Edika, Magformers, Fantastické karty, Aligator.cz, Bemett, Atollon, Webnode, Dino, Jassmina.cz, Aligames.

             

             

Zpět

Kontakt

yourchance, o.p.s.
Argentinská 38
170 00 Praha 7

+420 603 284 505

 

Další projekty yourchance, o.p.s.:

Zajímavé knížky z oblasti finanční gramotnosti a osobního rozvoje najdete v E-SHOPU YOURCHANCE.

Partneři projektu:

 

yourchance o.p.s. © 2016 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode