Recenze na webinář: Dlouhodobý finanční plán

28.05.2015 19:12

Dlouhodobý finanční plán – recenze

Sny jsou v životě velmi silným motivem, který nás nutí něco dělat nebo naopak nedělat. Jsou to právě sny a cíle, které zastávají velmi důležitou roli v případě dlouhodobého finančního plánování. Jsou významné především proto, že se stávají vrcholem každého plánování. A o tom ví své i host dnešního webináře, Jiří Vohralík, který je lektorem a expertem na finanční gramotnost. Mimo to, vlastní firmu, jenž se může pochlubit aktivně udržovatelným a spravovaným finanční plánem.

Pokud chcete získat exkluzivní informace od tohoto jedinečného hosta, pak neváhejte navštívit alespoň záznam z webináře právě zde: https://www.financnigramotnostdoskol.cz/products/a19-kvetna-2015-webinar-dlouhodoby-financni-plan/

Dozvíte se opravdu mnoho informací, třeba to, proč je vhodné řadit své sny do jednotlivých pyramid nebo proč bychom měli plánovat své finance. Nemine vás ani informace o tom, kdy je vhodné začít svůj finanční plán dělat. Na chvíli se vžijete do role manažerů svého vlastního života a obohatíte se o informaci, jaký je rozdíl mezi snem a cílem.

Až do zhlédnutí tohoto webináře mě nikdy nenapadlo, že za život učiním celých 60 až 70 tisíc finančních operací a to je opravdu mnoho, tedy až dost na to, abychom alespoň jejich část měli mít předem stanovenou a pod kontrolou. Také musím uznat, že plánovat své sny na 10 až 20 let dopředu mi přijde trochu zarážející, ale správné.

Opět skvěle reagující a dokonale připravená organizátorky celé akce, Kateřina Lichtenberková, mě potěšila doporučenou literaturou. Kniha, od Jacka Canfielda, je celá věnována našim snům a pomůže nám s jejich plněním. Do knihy lze dokonce i psát, tak čtenáře vede jejich sny až k samotnému vrcholu, tedy získání života, po jakém toužíme.

I když je každý nás jiný, všichni bychom měli vědět, že sdílení našich snů je cestou k úspěchu. Jak tvrdí dnešní výjimečný host, pokud nebude znát naše okolí naše cíle, nepomůže nám s jejich kladným plněním a ještě ke všemu si bude plnit vlastní cíle na úkor těch našich. Jiří Vohralík proto radí mít svůj dlouhodobý plán, udržovat jej, upravovat a především předávat a propojovat.

Děkuji za všechny posluchače Katce Lichtenberkové za dokonalé zorganizování celé dnešní lekce a Jiřímu Vohralíkovi za milou a vstřícnou prezentaci.  Již nyní se těšíme na další webinář, který proběhne v měsíci červnu a jeho hlavní náplní budou knihy. 

Autorka recenze: Bc. Vendula Kavalcová, DiS.

Zpět

Kontakt

yourchance, o.p.s.
Argentinská 38
170 00 Praha 7

+420 603 284 505

 

Další projekty yourchance, o.p.s.:

Zajímavé knížky z oblasti finanční gramotnosti a osobního rozvoje najdete v E-SHOPU YOURCHANCE.

Partneři projektu:

 

yourchance o.p.s. © 2016 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode