Recenze na webinář: Trendy v investování

01.01.2016 15:10

Investice jsou v dnešní době čím dál tím více diskutovanějším tématem a není tomu jinak ani ve světě Finanční gramotnosti pro školy. Proto si manažerka celé akce, Kateřina Lichtenberková, pozvala na prosincový webinář významného hosta, Tomáše Daňhela, ze společnosti Saxo Bank, která pochází z Dánska a byla založena v roce 1992 jako brokerská firma.

Hlavnímu obsahu předchází vysvětlení pojmů jako finanční zdraví, příjmy pasivní a aktivní, reinvestice, což je prostředek k dosažení vytyčeného cíle, objasnění známého investičního trojúhelníku, kam spadá likvidita, výnosnost a rizikovost, a nakonec různé typy investic. Jestliže v této sekci vaše znalosti pokulhávají, určitě neváhejte navštívit webinář, který se tímto tématem zabývá, najdete ho přímo zde.

Hlavní částí dnešního webového semináře se staly konkrétní finanční instrumenty, rozdělené například podle jejich doby trvání. Posluchači se detailně seznámí s fungováním akcií, podílových fondů nebo například dluhopisů. Přítomný host zabrousil také mezi finanční deriváty, zodpověděl dotaz měnových párů nebo účastníkům uvedl, jaký je rozdíl mezi investorem a traderem. Jste-li napnutí, v čem se jejich odlišnost nachází, může to být ve vztahu k riziku či investičnímu horizontu.

Chcete-li sami začít investovat, pak máte právě teď jedinečnou příležitost nechat se proškolit od odborníka, který téma investic zná opravdu velmi dobře a třeba vám poskytne velice důležitou informaci pro váš život.

Jménem všech přítomných posluchačů i sledovatelů záznamu webináře děkujeme organizátorům a budeme se těšit na příští, který proběhne už v lednu 2016.

 

Autor: Bc. Vendula Kavalcová, Dis.

Zpět

Kontakt

yourchance, o.p.s.
Argentinská 38
170 00 Praha 7

+420 603 284 505

 

Další projekty yourchance, o.p.s.:

Zajímavé knížky z oblasti finanční gramotnosti a osobního rozvoje najdete v E-SHOPU YOURCHANCE.

Partneři projektu:

 

yourchance o.p.s. © 2016 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode