Recenze na webinář: Výuka finanční gramotnosti

29.09.2015 19:17

Je tu nový školní rok a s ním přicházejí nové povinnosti a nové radosti. Za jednu z nich můžeme považovat úvodní webinář, který je určen nejenom pro učitele, ale i ostatní účastníky, kteří se zajímají o dění v oblasti finanční gramotnosti. Tématem nemůže být nic jiného než Výuka finanční gramotnosti na školách.

Webový seminář, neboli webinář, je jako vždy moderován organizátorkou Kateřinou Lichtenberkovou a své postoje a názory nám vyjádří dva dnešní hosté, Lenka Řeháková, která je expertkou na finanční vzdělávání a Petrem Klínským, autorem učebnic pro žáky středních škol.

Zatímco pan Klínský se zaměřuje především na rozvoj dětí, paní Lenka se orientuje zejména na problematiku finanční gramotnosti u dospělých. Informace, které se posluchači dozví se tak stanou nezapomenutelnou součástí jejich života. Jak sama paní Řeháková říká, lidé nejsou ve většině případů vůbec připraveni na neočekávané situace a v případě, že nastanou, lidé je neumí řešit. V této souvislosti neopomněla připomenout aktuální dění na téma uprchlíků. Chcete-li vědět více o tomto tématu, podívejte se na hodinový záznam z této večerní akce právě zde.

Kvalitní a otevření hosté si připravili opravdu bohatý program, který byl celý doplněn vhodně zvolenými vsuvkami od paní Lichtenberkové. Webináře i záznamy jsou zcela zdarma a jsou tak zpřístupněny všem občanům. Po zhlédnutí dnešního webináře se dozvíte jak se nezadlužit nebo kdy a jak myslet na zadní vrátka v našem životě. Získané informace tak využijete nejenom k vlastnímu vzdělávání, ale také k rozšíření obzorů dětí.

 

Autorka recenzce: Bc. Vendula Kavalcová, DiS.

Zpět

Kontakt

yourchance, o.p.s.
Argentinská 38
170 00 Praha 7

+420 603 284 505

 

Další projekty yourchance, o.p.s.:

Zajímavé knížky z oblasti finanční gramotnosti a osobního rozvoje najdete v E-SHOPU YOURCHANCE.

Partneři projektu:

 

yourchance o.p.s. © 2016 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode