Recenze na webinář: Životní situace z pohledu financí

10.11.2015 21:39

Dnešní webinář byl opravdu neobvyklý. To proto, že dorazil host Karel Kořený, který je mimo jiné i zakladatelem hry finanční svoboda. Díky němu a samotné organizátorce celé akce, Katce Lichtenberkové, jsme se dozvěděli opravdu zajímavé informace, které se hodí nejenom do škol, ale především i do běžného života.

Postupně jsme probrali jednotlivá období života, ve kterém nejdříve začínáme jako dítě a peníze nepotřebujeme, pak přichází čas brigád a přivýdělků, což je hodnoceno jako velmi pozitivní období, pak je však nutné se postavit na vlastní nohy a začít vydělávat. Do toho všeho se přidává hypotéka, děti, starost o dům a tak podobně. Ačkoliv by se v případě rozvíjejícího se podnikání měla situace jenom zlepšovat, vždy není vše ideální a proto bychom měli mít příjmové zdroje nejenom aktivní, ale především pasivní. Chcete-li vědět, co všechno se mezi příjmy pasivní řadí, neváhejte navštívit dnešní webinář právě zde.

Zde se dozvíte také to, jakou finanční rezervu by měl každý z nás mít a kolik z nás takovou rezervu opravdu má. Nemine nás ani zamyšlení, nebo spíše propočet, který nám dá číslo, kolik nás stojí děti od narození do jejich plnoletosti.

Webinář vám pomůže vyřešit i otázku důchodu. Víte, kolik si musíte začít odkládat, abyste zažili důchod podle vašich představ? Pokud tuto částku ani netušíte, pak budete odpovědí nejspíše hodně překvapeni. A nemine vás ani informace o tom, jak to vypadá na akciových trzích a jaká jsou rizika či výhody.

Děkujeme skvělému hostu za jeho příval aktuálních informací. Webinář byl opravdu přínosný a vhodný pro každého z nás. Již nyní se můžete těšit na příští webinář, který se koná 18. listopadu a ponese se v duchu rozvoje podnikavosti a je tedy opravdu o co stát.

Autor: Bc. Vendula Kavalcová, Dis.

Zpět

Kontakt

yourchance, o.p.s.
Argentinská 38
170 00 Praha 7

+420 603 284 505

 

Další projekty yourchance, o.p.s.:

Zajímavé knížky z oblasti finanční gramotnosti a osobního rozvoje najdete v E-SHOPU YOURCHANCE.

Partneři projektu:

 

yourchance o.p.s. © 2016 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode