Projektový den ROZPOČTI SI TO!

Projektový den je zajímavou formou, jak zážitkovým způsobem žákům vštípit základní principy finanční gramotnosti. Je určen hlavně pro základní školy, máme však variantu i pro školy střední. 

V rámci 1 školní dne (4-6 vyučovacích hodin) se žáci hravou formou seznámí s oblastí rozpočtu domácnosti, s hodnotou peněz a s principem tvorby finančních rezerv. Pro střední školy je navíc přidána problematika základních finančních produktů, jako jsou bankovní účty a také oblast investic. Na bázi jednoho dne se tak žáci seznámí s většinou problematiky finanční gramotnosti. 

Projektový den je vytvořený na základě metodiky soutěže Rozpočti si to! a výstupy jsou překlopitelné do soutěže, kde se mohou žáci utkat s týmy z jiných škol. 

Cena projektového dne je dána sazbou na 1 žáka nebo se stanoví individuálně.  

 

Více informací podle jednotlivých stupňů školy:

Projektové dny

  • Projektový den ZŠ Chotoviny - 23.11.2015

    Dne 23.11.2015 jsem navštívili Základní školu Chotoviny na Táborsku.  Základní škola měla zájem o projektový den ušitý na míru k proškolení finanční gramotnosti u žáků 3.-9. třídy.  Sestavili jsme si plán realizace a doslova jsme rozjeli aktivitu žáků zábavnou herní formou. Jednalo...

Objednávka projektového dne

Závazně objednávám projektový den Rozpočti si to!

Kontakt

yourchance, o.p.s.
Argentinská 38
170 00 Praha 7

+420 603 284 505

 

Další projekty yourchance, o.p.s.:

Zajímavé knížky z oblasti finanční gramotnosti a osobního rozvoje najdete v E-SHOPU YOURCHANCE.

Partneři projektu:

 

yourchance o.p.s. © 2016 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode