Úkol č. 3 - VĚCI DO DOMÁCNOSTI A PRAVIDELNÉ VÝDAJE

Nyní máte možnost si pořídit věci, které vám chybí v domácnosti a rozhodnout, jaké budete mít pravidelné výdaje. Každá věc ale má své výhody a nevýhody, které je potřeba v rodině probrat – prodiskutujte tedy, které věci se vám vyplatí pořídit – buď z hlediska toho, že jsou pro soužití nezbytné, nebo vzhledem k vylepšení společného rozpočtu. Následně se rozhodněte, které z věcí nakoupíte a které ne.

 

Stáhněte si tabulku, vyplňte tam své položky (do žlutě označených polí) a pošlete e-mailem (soutez.fgds@gmail.com) společně s ostatními zpracovanými úkoly tohoto kola.

 

VÝDAJE.xlsx (13,1 kB)

 

  • POZOR! U položek, které jsou označeny modře, platí, že jakmile se pro některou z nich rozhodnete, už nebude možné ji v průběhu hry zrušit.
  • Ostatní položky budete moci upravit v každém čtvrtletí. Máte vždy na výběr ze 3 variant – levně, průměrně, draze. Přemýšlejte, které položky se vám vyplatí koupit dráž, můžete to ovlivnit vaše výdaje v dalších čtvrtletích.

 

 

Další chechtáky můžete získat za výběr položek, které nějakým způsobem přispívají k rozvoji a vzdělávání členů rodiny. Které položky to jsou, zjistíte po skončení 1. kola.

 

 

ZPĚT na úvodní stránku 1. kola.

Kontakt

yourchance, o.p.s.
Argentinská 38
170 00 Praha 7

+420 603 284 505

 

Další projekty yourchance, o.p.s.:

Zajímavé knížky z oblasti finanční gramotnosti a osobního rozvoje najdete v E-SHOPU YOURCHANCE.

Partneři projektu:

 

yourchance o.p.s. © 2016 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode