ROZPOČTI SI TO! soutěž pro děti a jejich rodiče či učitele 

 

Rozpočti si to! je interaktivní soutěž o atraktivní ceny, ve které se účastníci seznamují s oblastí rozpočtu domácnosti. Učí se, jakým způsobem se rozpočet sestavuje, jaké jsou druhy příjmů a výdajů, principy tvorby finančních rezerv, základům investování a mnoho dalšího. Díky bonusovým úkolům se hráči seznamují s různými formami finančního vzdělávání a s dalšími oblastmi finanční gramotnosti. Týmová podoba soutěže rozvíjí u účastníků další dovednosti.

Soutěž probíhá on-line na našem portále po dobu 2 - 4 měsíců a nejlepší týmy postupují do finále v Praze. Na jaře pořádáme soutěž pro 1. stupeň základních škol, na podzim pak pro 2. stupeň a střední školy. Speciální kategorií jsou týmy z dětských domovů. 

Více informací najdete podle jednotlivých kategorií:

 

POSUDEK

Přečtěte si, jak soutěž posoudil přední český odborník Ing. Petr Klínský, spoluautor Standardů finanční gramotnosti a autor učebnic ekonomiky pro střední školy.

NOVINKA! 

Pro další ročník soutěže pro 2. stupeň ZŠ a střední školy na podzim 2016 připravujeme překlopení soutěže do zajímavější formy - do herní (webové) APLIKACE! 

Kontakt

yourchance, o.p.s.
Argentinská 38
170 00 Praha 7

+420 603 284 505

 

Další projekty yourchance, o.p.s.:

Zajímavé knížky z oblasti finanční gramotnosti a osobního rozvoje najdete v E-SHOPU YOURCHANCE.

Partneři projektu:

 

yourchance o.p.s. © 2016 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode