Úkol č. 1 – PROFIL DOMÁCNOSTI

Na začátku hry je potřeba stanovit si své role. Níže máte na výběr 5 různých profilů týmu, ze kterých si jeden vyberte. Každý profil může mít své výhody i nevýhody, proto se svými spoluhráči diskutujte a zkuste si vybrat ten, o kterém si myslíte, že s ním dokážete hrát co nejefektivněji. Na základě výběru profilu vašeho týmu budete v průběhy celé hry rozhodovat a hospodařit se svými financemi.

CÍL

VYBERTE SI PROFIL SVÉ DOMÁCNOSTI. Vybraná varianta určí základní výši aktivních příjmů vaší rodiny a možnosti získání dalších příjmůS výběrem varianty také souvisí možnosti stravování jednotlivých členů domácnosti.

Dobrovolný kreativní úkol navíc: Vymyslete konkrétní charakteristiku vaší rodiny, tj. např. jak se jmenujete, co konkrétně rodiče dělají (tj. např. v jaké konkrétní firmě, jakou konkrétní práci), co rádi děláte ve volném čase apod. Popis mi zašlete na soutěžní mail soutez.fgds@gmail.com.

JAK

  • Pro výběr profilu využijte formulář níže. 
  • Po výběru jednoho z 5 profilů se dostanete na další stránku formuláře, kde získáte informace o základních příjmech rodiny a v některých případech budete moci udělat další volby.
  • Na konci každého profilu je pdf soubor se všemi údaji k profilu, který doporučuji si stáhnout, abyste mohli s údaji pracovat a správně je zanést do rozpočtu (pozn. v prohlížeči Chrome je špatně viditelné tlačítko k uložení souboru, na liště s možnostmi - např. zoom apod. - je vpravo pouze úzký proužek tohoto tlačítka).
  • Nezapomeňte na závěr stisknout tlačítko "ODESLAT"

Pozn. Výběr je možné udělat pouze jednou, proto si dobře rozmyslete, kterou možnost zvolíte. Pakliže byste provedli výběr profilu vícekrát, bude se počítat ten, který jste udělali jako první.

Formulář (další strany) je rolovací (např. kolečkem myši).

 

Provozovatel portálu a soutěže:

PARTNEŘI SOUTĚŽE:

 
      
 
       
 
     
 
    
 
 
 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI:

                     

Kontakt

yourchance, o.p.s.
Argentinská 38
170 00 Praha 7

+420 603 284 505

 

Další projekty yourchance, o.p.s.:

Zajímavé knížky z oblasti finanční gramotnosti a osobního rozvoje najdete v E-SHOPU YOURCHANCE.

Partneři projektu:

 

yourchance o.p.s. © 2016 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode