Úkol č. 7 - VÁNOČNÍ PŘIVÝDĚLKY

 

Rodinný rozpočet lze vylepšit buď snižováním výdajů, nebo hledáním možností, jak zvýšit stranu příjmů. V rámci vánočního (předvánočního) období máte několik možností získat další prostředky. Vždy se však můžete rozhodnout raději trávit společný čas jako rodina nebo věnovat svůj čas dobrovolnické činnosti.

Na další možnosti příjmů se zaměříme v rámci 3. kola.

CÍL

VYBERTE SI NĚKTERÝ(É) DRUH(Y) VÁNOČNÍCH PŘIVÝDĚLKŮ, ZVOLTE VARIANTU DOBROVOLNICKÉ ČINNOSTI NEBO SPOLEČNĚ TRÁVENÉHO ČASU ČI VYMYSLETE VLASTNÍ VÁNOČNÍ PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR.

JAK

  • Ve formuláři níže zadejte název vašeho týmu a klikněte na číslo profilu, který jste si vybrali v rámci 1. kola hry. Následně se vám zobrazí možnosti, ze kterých si zvolte, kterou považujete pro vaši rodinu za nejlepší.
  • Přivýdělky, které si ve formuláři vyberete, zaneste do rozpočtu na stranu příjmů - buď do části "aktivní" příjmy, nebo do části "pasivní" příjmy (podle zadání).

Pozn. formulář je rolovací, tj. v případě, že nevidíte celý text, kolečkem myši se můžete posunout na jeho další část. U každého profilu si ve spodní části stránky s výběrem přivýdělků můžete stáhnout pdf soubor, kde jsou zaneseny všechny možnosti - ten vám pak může sloužit, abyste nezapomněli, jaké varianty přivýdělků jste si vybrali.

 

  • PO VYPLNĚNÍ FORMULÁŘE POKRAČUJTE NA ÚKOL Č. 8: SESTAVENÍ ROČNÍHO ROZPOČTU

Provozovatel portálu a soutěže:

PARTNEŘI SOUTĚŽE:

 
      
 
       
 
     
 
    
 
 
 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI:

                     

Kontakt

yourchance, o.p.s.
Argentinská 38
170 00 Praha 7

+420 603 284 505

 

Další projekty yourchance, o.p.s.:

Zajímavé knížky z oblasti finanční gramotnosti a osobního rozvoje najdete v E-SHOPU YOURCHANCE.

Partneři projektu:

 

yourchance o.p.s. © 2016 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode