Registrace do soutěže ROZPOČTI SI TO! 2015


KATEGORIE ZÁKLADNÍCH ŠKOL: Soutěž je určena pro žáky 6. - 9. ročníků základních škol (11 - 15 let) - z této věkové kategorie musí být kapitán týmu, v týmu však může mít i členy z jiných věkových skupin, např. rodinné příslušníky apod.

KATEGORIE STŘEDNÍCH ŠKOL: Soutěž je určena pro studenty všech typů středních škol (15 - 19 let) - z této věkové kategorie musí být kapitán týmu, v týmu však může mít i členy z jiných věkových skupin, např. rodinné příslušníky apod.

KATEGORIE DĚTSKÝCH DOMOVŮ: Soutěž je určena pro děti z dětských domovů ve věku 14 - 19 let - z této věkové kategorie musí být kapitán týmu, v týmu však může mít i členy z jiných věkových skupin (např. vychovatele apod.)

  • Tým může mít 3 - 5 členů, ve hře budou vystupovat v každém případě jako jedna 4členná rodina (domácnost).
  • V týmu musí být alespoň 1 DOSPĚLÁ OSOBA, která zároveň funguje jako kontaktní osoba pro komunikaci s organizátory soutěže - je nutné uvést na tuto osobu e-mailový a telefonický kontakt
  • Tým si vymyslí svůj NÁZEV, pod kterým bude vystupovat. Název je nutné uvést již při registraci a dále ho uvádět při veškeré komunikaci s organizátory soutěže. 

Registrovat se je možné i po začátku soutěže, nejpozději však 31. 10. 2015

V rámci registrace je nutné zaplatit VSTUPENKU ve výši 280 Kč za tým. Pokud Vaše registrace proběhne do 5. 10. 2015 (včetně), obdržíte k ní navíc vstupenku na konferenci VYŠEHRADSKÉ FÓRUM 2015 se zajímavými hosty v hodnotě 199 Kč. Přečtěte si, proč jsme se rozhodli zavést vstupné - najdete zde také údaje k platbě.

Než se zaregistrujete, přečtěte si:

Na základě registrace obdržíte e-mailem 1. října nebo do 24 hodin úvodní informace k soutěži a odkaz na zadání.

Registrační formulář

Provozovatel portálu a soutěže:

PARTNEŘI SOUTĚŽE:

 
      
 
       
 
     
 
    
 
 
 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI:

 

                     

Kontakt

yourchance, o.p.s.
Argentinská 38
170 00 Praha 7

+420 603 284 505

 

Další projekty yourchance, o.p.s.:

Zajímavé knížky z oblasti finanční gramotnosti a osobního rozvoje najdete v E-SHOPU YOURCHANCE.

Partneři projektu:

 

yourchance o.p.s. © 2016 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode