3. kolo: FINANČNÍ REZERVY - SPOŘENÍ A INVESTICE

PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLY

 

Ve 3. kole vás čekají celkem 4 úkoly, jejichž zadání najdete pod odkazy níže. Na závěr opět sestavíte roční rozpočet vaší rodiny, jenž mi zašlete na soutěžní mail: soutez.fgds@gmail.com.

3. kolo končí ve středu 6. ledna 2016.

Zasílejte, prosím, všechny úkoly 3. kola v JEDNOM e-mailu společně s rozpočtem. Při komunikaci se mnou VŽDY uvádějte NÁZEV TÝMU.


Úkol č. 9: BĚŽNÝ ÚČET  -  vyzkoušejte si výběr běžného účtu

Úkol č. 10: SPOŘENÍ – KRÁTKODOBÁ FINANČNÍ REZERVA – seznamte se s druhy finančních rezerv a rozhodněte, kolik peněz budete odkládat stranou v rámci krátkodobé finanční rezervy

Úkol č. 11: INVESTICE A PASIVNÍ PŘÍJEM – rozhodněte se, jestli a kam budete pravidelně investovat. Daří se vám budovat si pasivní příjem?

Úkol č. 12: ZÁVĚREČNÝ ROZPOČET + CO SE ZBYLOU FINANČNÍ REZERVOU – na závěr sestavte roční rozpočet, do kterého zahrnete položky ze všech 3 kol soutěže; zvolte si, co uděláte se zbylou finanční rezervou (konečným zůstatkem rozpočtu na konci roku)

 
Připomínám, že stále můžete plnit také BONUSOVÉ ÚKOLY. Bonusové úkoly je možné plnit v průběhu celé hry, tj. až do 6. ledna 2016.

 

 

 

Provozovatel portálu a soutěže:

PARTNEŘI SOUTĚŽE:

 
      
 
       
 
     
 
    
 
 
 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI:

                     

Kontakt

yourchance, o.p.s.
Argentinská 38
170 00 Praha 7

+420 603 284 505

 

Další projekty yourchance, o.p.s.:

Zajímavé knížky z oblasti finanční gramotnosti a osobního rozvoje najdete v E-SHOPU YOURCHANCE.

Partneři projektu:

 

yourchance o.p.s. © 2016 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode